Blog

KTU PTVF susirinko bendruomeniški ir savo miestui neabejingi Panevėžio „City Alumni“ nariai

Liepos 23 d. Kauno technologijos universiteto Panevėžio technologijų ir verslo fakultete (KTU PTVF) vyko Panevėžio „City Alumni“ susitikimas, kurio tikslas – suburti visus miesto žmones bendrai veiklai ir naujoms idėjoms. Šiame susitikime dalyvavo ir KTU PTVF atstovės Rugilė Draugelytė bei Sonata Guntoriūtė.

Panevėžio Alumni – tai bendruomeniniu pagrindu besikurianti organizacija. Narių susitikimas vyko Gabrielės Petkevičiatės-Bitės bibliotekos konferencijų salėje.

Renginio organizatoriai – „City Alumni“ komanda, kurią sudaro Ginvilė Ramanauskaitė, Daumantas Simėnas, Ugnius Ramanauskas ir Rūta Jančytė. Jų teigimu, susitikimas sugrąžino Panevėžio alumnus į gimtąjį, ir mylimą miestą.

Susirinkę dalyviai iš naujo supažino su Panevėžio investicine aplinka, stipriausiais pramonės sektoriais, pramonės rajone įsikūrusiomis geriausiomis gamybos įmonėmis, traukos objektais miesto centre bei aptarė „City Alumni“ tinklo plėtrą, artimiausius susitikimus, planus.

Visuotinio Panevėžio „City Alumni“ susitikimo metu taip pat vyko susipažinimas su miesto investicine aplinka, planuojamais investiciniais projektais, garbės ambasadorių idėjos pristatymas, ambasadorių patvirtinimas.

Susitikimo pabaigoje vyko vizitai į Panevėžio mokslo institucijas ir įmones. „City Alumni“ nariai lankėsi KTU PTVF Robotikos laboratorijoje ir Technologijų mokymo centre. Dalyviai turėjo galimybę stebėti pramoninių bei kitų robotų demonstracijas, kalbėjosi apie iššūkius, su kuriais susiduria Universitetas, pritraukiant studentus studijuoti Panevėžyje.

Pasak „City Alumni“ Panevėžio bendruomenės kuratorės Rūtos Jančytės, organizacija nenorėdama pernelyg atitrūkti nuo Panevėžio realybės ir kasdienybės, siekė geriau susipažinti su esama miesto verslo, mokslo bei investicinės aplinkos situacija.

Daugeliui visuotinio susitikimo dalyvių KTU Robotikos laboratorija buvo viena iš maloniausių staigmenų.

„Džiugina, kad Panevėžys turi tokias puikias galimybes rengti inžinerijos studentus, suteikti jiems ne tik teorinių, bet ir praktinių žinių bei padėti įgyti tarptautinės patirties stažuotėse užsienyje. Man pačiai, dirbant personalo atrankų srityje, ypač svarbu, kad KTU rengia būtent tokių specialybių studentus, kurie labiausiai reikalingi verslui Panevėžyje. Tikiuosi, kad rudenį fakultete vaikams rengiamų robotikos užsiėmimų grupes papildys dar daugiau smalsių talentų, kurie vėliau taps KTU PTVF studentais“, – linkėjo R. Jančytė.

KTU PTVF atstovės R. Draugelytė bei S. Guntoriūtė džiaugėsi įvykusiu sėkmingu susitikimu ir tikisi, kad ateityje jų tik daugės. Specialistės vylėsi, kad vieningomis miesto bendruomenės ir „City Alumni“ narių pastangomis, miestas suklestės naujomis idėjomis ir veiklomis.

Tekstas publikuotas KTU internetiniame puslapyje.