Blog

City Alumni veiklos gidas

Sveiki,

Šįkart norėtume pasidalinti mintimis ir patarimais ką galima nuveikti jau prisijungus prie City Alumni klubo. Šis gidas – keli patarimai, kurie padės sėkmingai pradžiai. Ateina laikas imtis veiklos! 🙂

Nuo ko pradėti?

  1. Sužinokite daugiau apie savo gimtąjį kraštą.

Paskaitykite savivaldybės tinklalapį, vietinę spaudą, paklauskite, kuo gyvena giminės, draugai, pažįstami, kurie vis dar liko gimatjame mieste. Grįžę pasisvečiuoti į gimtinę, apžiūrėkite ją stebėtojo akimis.

  1. Pasidalinkite informacija su City Alumni bendraminčiais.

Jūs – ne vienas ir miesto gyvenimo vienam gerinti nereikės: siekiais, darbais, atsakomybėmis galėsite dalintis su kitais savo vietovės City Alumni nariais.

  1. Išrinkite City Alumni komandos koordinatorių.

Kad City Alumni bendruomenės veiklą organizuoti būtų paprasčiau, suraskite tą žmogų, kuris prireikus suburs visus narius, ves į priekį ir blėstant įkvėpimui, įpūs naujų vėjų.

  1. Nuspręskite, kokių pokyčių imsitės pirmiausia.

Pavyzdžiui,mieste nešvaru? Kvieskite kaimynus į talką. Nuobodu? Suorganizuokite renginį.

Sėkmingos pradžios garantas:

  1. Nuolat bendraukite su City Alumni komanda.

Visada dalinkitės idėjomis! Organizuokite komandos susitikimus, o jei nepavyksta susitikti, naudokitė vaizdo konferencijas, darbus reguliariai aptarkite el. paštu.

  1. Galvokite apie atlygį.

Veikdami City Alumni bendruomenėje sutiksite žmonių, kurie gali tapti nepakeičiamais draugais ar verslo partneriais.  Gali būti, kad sugebėsite įkvėpti jaunimą ir jis laikys Jus puikiu darbdaviu. Tai, ką darote dėl savo miesto ar miestelio, gali sužavėti ir Jūsų būsimą darbdavį.

  1. Nepersistenkite. 

Įvertinkite, kiek iš tiesų laiko, energijos ir resursų galėsite skirti bendruomenės veiklai. Jei City Alumni bus malonus hobis, jis gali įkvėpti dideliems darbams. 

Jei reikės pagalbos, Pasaulio ekonomikos forumo „Global Shapers“ tinklas visada pasirengęs padėti. Kreipkitės!